DataMe

DataMe
ANDMETE JAGAMISE
PLATVORM
Sinu andmed on väärtus!
Pane enda andmed teenima!
Kõik andmed päritakse finantsettevõtetest
ja riiklikest andmebaasidest.
Võta ühendust
Finantsandmed
*peagi tulekul
Võrdle, jaga ja saa ülevaade enda maksekäitumisest ja laenudest.
DataMe annab sulle võimaluse võrrelda enda laenutingimusi teiste endasarnaste inimestega. Kiirendame sinu jaoks laenude saamise protsessi ning loome sulle võimaluse soodsamate pakkumiste ja laenutingimuste saamiseks.
Eesmärk
DataMe pakub innovaatilisi ja turvalisi andmetöötluse lahendusi, mis muudavad laenu taotlemise kiiremaks ja soodsamaks ning vähendavad maksehäiretesse sattuvate inimeste arvu.
Sisene
Inimestele
*peagi tulekul
Finantspass ja krediidiraport.
Sinu finantskäitumise põhjal luuakse pankades sinu isiklik krediidiraport, mille põhjal tehakse laenuotsuseid ja määratakse intresse. Korras krediidiraport annab suurema võimaluse saada laenu soodsamatel tingimustel.
DataMe pakub sulle informatsiooni, millest krediidiraportid koosnevad ning millised tegevused krediidihinnangut mõjutavad. Teadlik käitumine muudab sind pankade ja finantsasutuste silmis usaldusväärsemaks ja avab tee soodsamatele laenutingimustele.
Kahjuks on paljud inimesed puutunud kokku finantspettustega, kus võõras inimene isikuandmeid kuritarvitades laenu võtab. DataMe pakub teenust isikuandmete kaitseks, informeerides klienti igast tema nimel tehtud finantstehingust. See annab võimaluse reageerida, kui keegi on sinu andmeid kuritarvitatud ning pöördudakoheselt finantsasutuse ja politsei poole.
Turvalisus
Turvalisus on DataMe-le esmatähtis, seetõttu pääsevad andmetele ligi ainult krediidiandijad ja krediidiasutused, kellele sina oled nõusoleku andnud ja kes on DataMe süsteemi kasutajad.
Sisene
    

Projekti lühikirjeldus - DataMe süsteemi lisaarendused.
Eesmärk - DataMe süsteemi juurutamise ja arenduskulude katmine.
Tulemus - Paremad võimalused sisendandmetega töötlemiseks ja süsteemi turvalisuse suurenemine.
Fondi nimetus - Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa - 15 000 €